SCRAEGG

SCRÆGG, see pole mitte ainult maailma kiireimini valmiv munapuder – see on täenäoliselt ka maailma kõige lihtsamini valmiv munapuder.

SCRÆGG on unikaalses masinas tehtud munapuder, kus aur ja õhk muudavad naturaalse munakollases oleva rasva kreemjaks ning kohevaks ülimaitsvaks eineks. Selleks ei ole vaja kasutada lisarasva ja/või muid toiduvalmistamise vahendeid peale spetsiaalse masina.

See on täiesti sinu otsustada, kuidas sa SCRÆGG`i serveerid. DAVA Foods pakub spetsiaalseid kaasavõtmise topse, samuti saab SCRÆGG`i serveerida taldrikul. 

SCRÆGG on hea valik ükskõik millisesse müügikohta, on selleks kohvik, hotell, pagarikoda, tankla, või võimlaus pakkuda tervislikku einet tänavatoiduna ning festivalidel. SCRÆGG serveeritakse keskkonnasõbralikus ning kompostitavas topsis koos puidust kahvliga.

Kogumunamass, mida kasutatakse SCRÆGG munapudru valmistamisel, on tehtud mahefarmi kanade munadest. Neil lindudel on aastaringne võimalus käia õues siblimas ning nad saavad ainult mahetoitu.

SCRÆGG portsjonis on suur hulk valku, mis aitab säilitada lihasmassi. Samuti sisaldavad munad kõiki vitamiine ja mineraale, välja arvatud vitamiin C.

Lyrical picture - 2/2